від 28.07.2011р. "Про надання грошової допомоги громадянам"

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЩАСТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 28.07.2011р.

м. Щастя

Про надання грошової

допомоги громадянам

Відповідно до Положення про надання грошової допомоги громадянам  виконавчим  комітетом Щастинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 10.01.2011 р. № 2, Постанови КМУ від 31.01.2007 р. № 99  «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’яза-лася  поховати померлого»,   актів депутатів Щастинської міської ради, особис-тих  заяв громадян та наданих документів:

1. Надати одноразову грошову допомогу громадянам:

2. На поховання громадян, які на момент смерті не досягли пенсійного віку , не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні:

3. Відділу планування, бухобліку та звітності (Клімкова С.М.) здійснити необхідні заходи, пов’язані  з наданням  грошової допомоги громадянам.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря виконавчого комітету  Щастинської міської ради Писаренко І.М

Міський голова                                             В.Л. Живлюк