Розпорядження

Розпорядження № 68 "Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами"

Розпорядження № 67 "Про надання дозволу ФОП Петрову Ю.В. на проведення реконструкції та переобладнання нежитлової будівлі за адресою: м. Щастя, вул. …"

Розпорядження № 66 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та про передачу в оренду земельної ділянки площею 0,2450га ТОВ «Луганськбутангаз» під розміщеним малим...

Розпорядження № 65 "Про внесення змін до статуту КП «Жилбудсервіс»"

Розпорядження № 64 "Про внесення змін до розпорядження від 25.06.2019 № 56 «Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів (наметів, столів,та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території міста Щастя»"

Розпорядження № 63 "Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами"

Розпорядження № 62 "Про внесення змін до міського бюджету м. Щастя на 2019 рік"

Розпорядження № 61 "Про затвердження виконання місцевого бюджету м. Щастя за 2018 рік"

Розпорядження № 59 "Про затвердження технічної документації із землеустрою та про передачу в оренду земельної ділянки"

Розпорядження № 58 " Про надання громадянці Панкратовій С.М. дозволу на реконструкцію квартири під розміщення магазину за адресою: м. Щастя, вул. Центральна, буд.22 , кв. 2"

Розпорядження № 57 "Про надання дозволу громадянці Михайлюк І.В. на реконструкцію та перепланування житлового будинку за адресою: м. Щастя, вул. ….."

Розпорядження № 60 "Про нагородження Подякою військово-цивільної адміністрації міста Щастя Новоайдарського району Луганської області з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України"

Розпорядження № 56 "Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території міста Щастя"

Розпорядження № 55 "Про створення постійної комісії зі списання матеріальних цінностей"

Розпорядження № 52 "Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності"