Розпорядження

Розпорядження № 42 " Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років "

Розпорядження № 40 " Про нагородження Почесною грамотою Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області "

Розпорядження № 39 " Про внесення змін до додатку №1 розпорядження керівника ВЦА м.Щастя «Про утворення постійно діючої комісії ВЦА м. Щастя з питань визначення стану зел. насаджень та їх відновної вартості на терит.м.Щастя Новоайд.р-ну Луганськ.обл. "

Розпорядження № 38 " Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИЛБУДСЕРВІС" та затвердження його у новій редакції "

Розпорядження № 37 "Про внесення змін до розпорядження від 24.03.2021 № 17 "

Розпорядження № 36 " Про затвердження Програми охороги навколишнього природного середовища Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області на 2021 рік "

Розпорядження № 34 " Про затвердження проєкту землеустрою та про передачу в оренду земельної ділянки "

Розпорядження № 33 " Про нагородження Почесною грамотою Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської обл. "

Розпорядження № 32 " Про надання дозволу на торгівлю штучними квітами напередодні Великодня 2021 року "

Розпорядження № 31 " Про затвердження графіків прийому громадян на 2021 рік "

Розпорядження № 30 " Про надання згоди ТОВ "ЕНЕРГОБУД" на передачу в суборенду земельної ділянки "

Розпорядження № 29 " Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "МІСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА М. ЩАСТЯ" та затвердження Статуту в новій редакції "

Розпорядження № 28 "Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЩАСТИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ" та затвердження Статуту в новій редакції "