Від 26.07.2011р. № 99 "Про приватизацію державного житлового фонду, що знаходиться за адресою: ................................»

Щастинська міська Рада

від  26.07.2011р.

м. Щастя

«Про приватизацію державного житлового

фонду, що знаходиться за адресою:

................................»

До виконавчого комітету Щастинської міської ради  надійшло клопотання від Полтавського житлового ремонтно-експлуатаційного господарства ДП НАК «Надра України» «Полтавнафтагазгеології» про оформлення приватизації державного житлового фонду за адресами: ....................... (лист №73 від 30.06.2011р).

Розглянувши наведені матеріали, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацiю державного  житлового фонду», Положенням про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженим наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 396 від 16.12.2009р, рішенням Щастинської міської ради  № 23/5 від 22.05.2008р. «Про приватизацію житлового фонду м. Щастя комунальної власності», зі змінами,   виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.    Доручити комунальному підприємству «Жилбудсервіс» за заявками громадян, мешканців м. Щастя, кв. Гєологов,  здійснити  попередній розгляд,  підготовку матеріалів і проект рішення виконавчого комітету Щастинської міської ради про передачу у власність громадян квартир за адресами: ..........................,    з оформленням відповідного свідоцтва про право власності.

2.    Контроль за виконанням прийнятого рішення покласти на заступника  міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                             В.Л. Живлюк

.