Від 26.07.2011р. № 98 "Про внесення на розгляд Щастинськоїміської ради питання про деякі питання, пов'язані з забезпеченням виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо публічної інформації..."

ЩАСТИНСЬКАМІСЬКА РАДА

від26.07.2011р.

м.Щастя

"Про внесення на розгляд Щастинськоїміської ради

питання про деякі питання, пов'язані з забезпеченням

виконання Закону України «Про доступ до публічної

інформації» щодо публічної інформації розпорядником

якої є Щастинська міська рада"

Керуючись ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",виконавчий комітет Щастинської  міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Внести на розгляд Щастинської міської ради питання про деякі питання, пов'язані з забезпеченням виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо публічної інформації розпорядником якої є Щастинська  міська рада (проект рішення Щастинської  міської ради додається).

2.  Секретарю виконавчого комітету Щастинської міської ради Писаренко І.М.   вирішити необхідні питання, пов'язані з прийняттям даного рішеннята з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніш 5 робочих днів з дня прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення  на офіційному сайті Щастинського міського голови, Щастинськоїміської ради та її виконавчого комітету.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Щастинської міської ради Богиню О.О.

В.Л. Живлюк