Від 26.07.2011р. №102/2 "Про затвердження фактичного розміру загальної площі приватної житлової квартири за адресою: …………., яка належить громадянину Євдокімову Р.І"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

від  26.07.2011р.

№  102/2

м.Щастя

Про затвердження фактичного розміру

загальної площі приватної житлової

квартири за адресою: …………., яка

належить громадянину Євдокімову Р.І.

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернувся громадянин Євдокімов Роман Ігоревич, який зареєстрований за адресою: …......, із заявою про затвердження фактичного розміру загальної  площі – 13,3 кв.м. приватної житлової квартири, розташованої за адресою: …….., яка змінилась в результаті перепланування.

Житлова квартира ……… належить громадянину Євдокімову Роману Ігоревичу на підставі договору купівлі-продажу квартири від 21.08.2009р., посвідченого Тіхоновою Л.В., приватним нотаріусом Луганського міського нотаріального округу за реєстровим № 1282 та зареєстрованого в електронному реєстрі прав власності на нерухоме майно МКП «Бюро технічної інвентаризації» м.Луганська 11.09.2009р., номер запису 712/81 в книзі 15.

Розглянувши надані матеріали, враховуючи погодження балансоутримувача житлового будинку ………. - КП «Жилбудсервіс» від 08.07.2011р. № 06/1413, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005р., виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Затвердити фактичний розмір загальної площі – 13,3 кв.м. приватної житлової квартири за адресою: ………., яка належить громадянину Євдокімову Роману Ігоревичу.

2.      МКП «Бюро технічної інвентаризації» м.Луганська зареєструвати зміни до технічного паспорту квартири, зазначеної в п.1 даного рішення.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валуйскова Є.М.

Міський голова                                                                                                    В.Л. Живлюк