Від 26.07.2011р. №102 "Про затвердження фактичних розмірів житлової та загальної площі приватної житлової квартири за адресою: ………, яка належить громадянам Гребенюк Л.В. та Гребенюку А.В"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

від  26.07.2011р.

№  102

м.Щастя

Про затвердження фактичних розмірів

житлової та загальної площі приватної

житлової квартири за адресою: ………,

яка належить громадянам Гребенюк Л.В.

та Гребенюку А.В.

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернулися громадяни Гребенюк Любов Володимирівна, яка зареєстрована за адресою: ………, та Гребенюк Андрій Валерійович, який зареєстрований за адресою: ……….., із заявою про затвердження фактичних розмірів житлової  – 35,9 кв.м., загальної – 58,9 кв.м. площі приватної житлової квартири, розташованої за адресою: ……….., які змінились в результаті перепланування.

Житлова квартира ……… належить громадянам Гребенюк Любові Володимирівні та Гребенюку Андрію Валерійовичу на підставі свідоцтва на право власності на житло від 01.12.1997р., виданого відповідно до наказу № 25 ВКП «Луганськкомуненерго», зареєстрованого в державному комунальному підприємстві «Бюро технічної інвентаризації» м. Луганська 14.04.04 р. в реєстровій книзі 58/755.

Розглянувши надані матеріали, враховуючи погодження балансоутримувача житлового будинку ………… - КП «Жилбудсервіс» від 25.07.2011р. № 06/1568, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 76 від 17.05.2005р., виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Затвердити фактичні розміри житлової – 35,9 кв.м. та загальної – 58,9 кв.м. площі приватної житлової квартири за адресою: …………, яка належить громадянам Гребенюк Любові Володимирівні та Гребенюку Андрію Валерійовичу.

2.      МКП «Бюро технічної інвентаризації» м. Луганська зареєструвати зміни до технічного паспорту квартири, зазначеної в п.1 даного рішення.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Валуйскова Є.М.

Міський голова                                                                                                    В.Л. Живлюк