від 18.07.2011 р. №60 "Про скликання XIII сесії Щастинської міської ради"

Виконавчий комітет Щастинської міської ради

Міського голови

№  60

від18.07.2011 р.

м. Щастя

Про скликання XIIIсесії Щастинської

міської ради VIскликання.

Керуючись п.8 ч.4 ст.42 та ч. ч. 4,5,9,12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати чергову XIIIсесію Щастинської міської ради VIскликання 29.07.2011 р. о 10-00 годині в актовому залі КП «Жилбудсервіс».

2. Внести на розгляд сесії питання:

2.1.  Пронадання  дозволунатимчасове використаннякомунальному         підприємству«Щастинська  тепловаенергетичнакомпанія» тарифів  на комунальні послуги  з централізованогоопалення та гарячоговодопостачання  погодженихдляСО «Луганська ТЕС»  ТОВ «Східенерго».

2.2.   Про внесення змін в структуру і штатну чисельність виконавчого комітету Щастинської міської ради , створення відділу архітектури і землекористування та затвердження Положення про відділ.

2.3.  Про погодження Дислокації техничних засобів регулювання дорожнього руху м. Щастя.

2.4.  Про деякі питання, пов'язані з забезпеченням виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо публічної інформації, розпорядником якої є Щастинська міська рада.

2.5.  Земельні питання.

2.6.  Різне.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Богиню О.О.

Міський голова                                  В. Л. Живлюк