РІШЕННЯ №16/36 від 25.10.2011 р. "Про внесення змін до п.п.1,2 рішення Щастинської міської ради № 14/6 від 19.08.2011р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,...громадянину Голіусу Г.П." "

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VIСКЛИКАННЯ

ХVІ СЕСІЯ

від   25.10.2011р.

№  16/36

м.Щастя

Про внесення змін до п.п. 1,2 рішення Щастинської

міської ради № 14/6 від 19.08.2011р. «Про

затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують право на земельну ділянку  та про

передачу безоплатно в приватну власність

земельної ділянки площею 0.0675га за адресою:

………….., садове товариство …………………….

ділянка …., земельна  ділянка ……. громадянину

Голіусу Г.П.»

Громадянин Голіус Григорій Петрович, який  мешкає за адресою:  ……………………….,  звернувся  до  Щастинської  міської  ради  із заявою (вхід. № Г-486 від  17.10.2011р.) про внесення  змін до п.п. 1,2  рішення Щастинської міської ради № 14/6 від 19.08.2011р. „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку  та про

передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки площею 0.0675га за адресою:

…………., садове товариство ……………… ділянка …, земельна  ділянка …………. громадянину Голіусу Г.П.” , у зв’язку з допущеною технічною помилкою і доповнити вищезазначені пункти рішення  наступними  словами  „для  ведення садівництва».

Керуючись   Земельним  Кодексом України,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи  позитивне  узгодження  постійної  депутатської  комісії  з  благоустрою, екології  та  землекористування,  Щастинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до п.1 рішення  Щастинської міської ради № 14/6 від 19.08.2011р. «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку  та про передачу безоплатно в   приватну  власність земельної ділянки площею 0.0675га за адресою:   …………, садове  товариство …………… ділянка …., земельна  ділянка ………..   громадянину Голіусу  Г.П.» та  читати у наступній редакції:

1.1 «Затвердити  технічну документацію  із  землеустрою щодо складання   документів, що  посвідчують   право   на   земельну   ділянку    для ведення садівництва за адресою: м.Щастя, садове товариство  ………….., ділянка ….., земельна ділянка…….. площею  0.0675га гр. Голіусу Григорію  Петровичу».

1. Внести зміни у п.2 рішення  Щастинської міської ради № 14/6 від 19.08.2011р. «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку  та про передачу безоплатно в   приватну  власність земельної ділянки площею 0.0675га за адресою:    ……….., садове  товариство …………..  ділянка ……., земельна  ділянка ………..  громадянину Голіусу  Г.П.» та  читати у наступній редакції:

2.1    «Передати  громадянину Голіусу Григорію Петровичу  безоплатно в  приватну власність земельну ділянку для ведення садівництва за адресою: ………………,садове товариство………………, ділянка ……….., земельна ділянка …………».

3.    Контроль   за   виконанням   цього рішення покласти на постійну  комісію    Щастинської міської ради з  питань  благоустрою, екології та землекористування  (Шишков А.О.).

В.о. міського  голови

секретар  ради                                                                                         О.О.Богиня