РІШЕННЯ №16/29 від 18.10.2011 р. "Про надання дозволу гр. Бурлаку Г.С.на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, загальною площею 0.1248 га, з якої 0.1000 га - для будівництва і обслуговування жилого будинку господарськ"

ЩАСТИНСЬКА МІСЬКА  РАДА

VІ СКЛИКАННЯ

ХVI СЕСІЯ

від 25.10.2011 р.

16/ 29

м.Щастя

Про надання дозволу  гр. Бурлаку Г.С.на складання

проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки,

загальною площею 0.1248 га, з якої   0.1000 га - для

будівництва  і обслуговування жилого будинку господарських

будівель  і споруд (присадибна ділянка) та  0.0248 га - для

ведення садівництва  за адресою: ……… .

До Щастинської міської ради звернувся громадянин Бурлак Геннадій Сергійович  (ідентифікаційний номер ……), який зареєстрований за адресою: ……, із заявою про надання дозволу на складання  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної    ділянки,  площею 0.1248 га, з якої площею  0.1000 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та площею 0.0248 га для ведення  садівництва за адресою: …… у зв’язку з набуттям права власності на нежитлові приміщення на зазначеній земельній ділянці.

Керуючись    Земельним    кодексом України, Законом України «Про місцеве   самоврядування  в Україні»,  враховуючи  позитивне узгодження  постійної депутатської комісії з благоустрою, екології та землекористування, Щастинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Надати  громадянину   Бурлаку    Геннадію Сергійовичу  дозвіл на   складання  проекту землеустрою щодо відведення   земельної    ділянки,  загальною  площею   0.1248 га, з якої   площею  0.1000 га, для  будівництва  і   обслуговування   жилого   будинку господарських   будівель   і  споруд (присадибна  ділянка)  та  площею   0.0248 га   для ведення садівництва  за  адресою: ……. .

2.  Громадянину Бурлаку Г.С.  після розроблення  проекту   землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки,   зазначеної   у   п.1    даного рішення, одержання   погоджень  передбачених  чинним   законодавством,  надати  його  для  розгляду  до Щастинської міської ради.

3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення покласти  на постійну депутатську комісію зблагоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

В.о. міського  голови

секретар ради                                                                                          О.О.Богиня