РІШЕННЯ №16/22 від 25.10.2011 р. "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки за адресою: ……, сад"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

VIСКЛИКАННЯ

ХVI СЕСІЯ

від 25.10.2011р.

№ 16/22

м.Щастя

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на

земельну ділянку та про передачу безоплатно в приватну

власність   земельної   ділянки  за адресою: ……………,

садове товариство …………….., ділянка ….., земельна

ділянка № ………….., громадянці гр.Ключник І.О.

Громадянка Ключник Інна Олексіївна, яка  зареєстрована  за адресою:  ………………,  звернулася  до  Щастинської  міської  ради  із заявою (вхід. № К-475  від 07.10.2011 р.) про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо складання   документів,   що посвідчують право на земельну ділянку  № …………, площею 0.0600 га, для ведення садівництва за адресою: ……….., садове   товариство …………….., ділянка ..,  та   передачу  їй  безоплатно в  приватну  власність земельної  ділянки № ……, площею 0.0600 га, для ведення  садівництва,  в  садовому товаристві …………….., ділянка ……….. .

Технічна документація із землеустрою щодо складання документів,  що посвідчують право на земельну ділянку  за адресою: …………, садове товариство  …………, ділянка .., земельна ділянка № ……, гр. Ключник Інні Олексіївні розроблена  Луганським комунальним землевпорядним підприємством.

Керуючись   Земельним  Кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2009 р.  № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи  позитивне  узгодження  постійної  депутатської  комісії  з  благоустрою, екології  та  землекористування,  Щастинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Затвердити  технічну документацію  із  землеустрою щодо складання   документів, що  посвідчують   право   на   земельну   ділянку    за адресою: …………, садове товариство ………., ділянка .., земельна ділянка № ……….., гр. Ключник Інні Олексіївні.

2.   Передати   безоплатно   в  приватну   власність  громадянці  Ключник І.О.

земельну   ділянку   № …….,   площею 0.0600 га,  для ведення  садівництва   в

садовому товаристві …………, ділянка  … .

3.    Громадянці Ключник І.О. оформити правовстановлюючі документи на земельну

ділянку, зазначену в п.1 цього рішення, згідно чинного законодавства.

4.     Контроль   за   виконанням   цього рішення покласти на постійну депутатську

комісію з  благоустрою, екології та землекористування  (Шишков А.О.).

В.о. міського  голови

секретар  ради                                                                                               О.О.  Богиня