РІШЕННЯ №16/21 від 25.10.2011 р. "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки за адресою: …… садо"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

VIСКЛИКАННЯ

Х СЕСІЯ

від 25.10.2011р.

№  16/21

м.Щастя

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на

земельну ділянку та про передачу безоплатно в приватну

власність   земельної   ділянки  за адресою: ……………

садове товариство  ………………….., земельна

ділянка ………………, громадянці Волк М.П.

Громадянка Волк Марія Платонівна, яка  зареєстрована за адресою: ……………………..,  звернулася  до  Щастинської  міської  ради  із заявою (вхід. № В-453  від 21.09.2011р.) про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо складання   документів,   що посвідчують право на земельну ділянку  ……………, площею 0.0386 га, для ведення садівництва за адресою: …………….., садове   товариство ………………,  та   передачу їй  безоплатно в  приватну  власність земельної  ділянки …….., площею 0.0386 га, для ведення  садівництва,  в  садовому товаристві ………………..  .

Технічна документація із землеустрою щодо складання документів,  що посвідчують право на земельну ділянку  за адресою: ……….., садове товариство  ……………, ділянка …., земельна ділянка …………….  гр.Волк Марії Платонівні розроблена  Луганським комунальним землевпорядним підприємством.

Керуючись   Земельним  Кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2009р.  № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи  позитивне  узгодження  постійної  депутатської  комісії  з  благоустрою, екології  та  землекористування,  Щастинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Затвердити  технічну документацію  із  землеустрою щодо складання   документів, що  посвідчують   право   на   земельну   ділянку    за адресою: …………….., садове товариство  …………….., ділянка ……..,  земельна ділянка ………..  гр. Волк Марії Платонівні.

2.   Передати  громадянці  Волк М.П.  безоплатно   в  приватну   власність   земельну

ділянку   ………….. в   садовом  товаристві …………… ділянка  ………., площею

0.0386 га,  для ведення  садівництва.

3.      Громадянці Волк М.П. оформити правовстановлюючі документи на земельну   ділянку, зазначену в п.1 цього рішення, згідно чинного законодавства.

4.   Контроль   за   виконанням   цього рішення покласти на постійну депутатську

комісію з  благоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

В. о. міського голови

секретар  ради                                                                                           О.О. Богиня