РІШЕННЯ №16/20 від 25.10.2011 р. "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва та про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки "

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

VIСКЛИКАННЯ

ХVІ СЕСІЯ

від 25.10.2011р.

№  16/20

м. Щастя

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують право на

земельну ділянку для ведення садівництва та про передачу

безоплатно в приватну власність   земельної   ділянки  за

адресою: …………….., садівниче товариство …………,

земельна ділянка № ………. громадянину Піщаку  М.Ю.

Громадянин Піщак Михайло Юрійович, який  мешкає за адресою:  ………………,  звернувся  до  Щастинської  міської  ради  із заявою (вхід. № П-388 від  08.09.2011р.) про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо складання   документів,  що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва за адресою: …………., садівниче товариство ………. земельна ділянка № ………,  та про передачу йому безоплатно в  приватну  власність   земельної ділянки № ………. площею 0.0555га за вищевказаною адресою.

Технічна документація із землеустрою щодо складання документів,  що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва за адресою: ………, садівниче товариство ………….  земельна ділянка № …….  гр.Піщаку Михайлу Юрійовичу розроблена  товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕОС» на підставі рішення Щастинської міської ради № 52/8 від 29.10.2010р.

Керуючись   Земельним  Кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України  від 21.10.2009р.  № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи  позитивне  узгодження  постійної  депутатської  комісії  з  благоустрою, екології  та  землекористування,  Щастинська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.      Затвердити  технічну документацію  із  землеустрою щодо складання   документів, що  посвідчують   право   на   земельну   ділянку  для ведення садівництва  за адресою: ……………., садівниче товариство ………….., земельна ділянка № …………  гр. Піщаку Михайлу Юрійовичу.

2.      Передати  громадянину Піщаку Михайлу Юрійовичу безоплатно в  приватну

власність земельну ділянку № ………….. площею 0.0555га  за адресою: ……….,

садівниче   товариство  ……………  .

3.      Громадянину Піщаку М.Ю. оформити правовстановлюючі документи на  земельну   ділянку, зазначену в п.1 цього рішення, згідно чинного законодавства.

4.   Контроль   за   виконанням   цього рішення покласти на постійну депутатську

комісію з  благоустрою, екології та землекористування (Шишков А.О.).

В.о. міського голови

секретар  ради                                                                                    О.О. Богиня