РІШЕННЯ №138/3 від 09.11.2011 р. "Про надання громадянину Конопльову О.В. дозволу на перепланування квартири за адресою: ……"

ЩАСТИНСЬКА  МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від  09.11.2011р.

№ 138/3

м. Щастя

Про надання громадянину Конопльову О.В.

дозволу на перепланування квартири за

адресою: ……

До виконавчого комітету Щастинської міської ради звернувся громадянин Дуванський Андрій Євгенійович, який діє від імені громадянина Конопльова Олександра Васильовича на підставі довіреності від 25.08.2011р., посвідченої Галкіним С.А., приватним нотаріусом Станично-Луганського районного нотаріального округу Луганскої області за реєстровим № 745, із заявою від 03.11.2011р. б/н (вхідний від 03.11.2011р. № К-518) про надання дозволу на перепланування квартири за адресою: ……, згідно з проектом «Перепланування квартири за адресою……», розробленим ТОВ «Архцентр-Луганск» у листопаді місяці 2011 року, який додається до його заяви.

Квартира за адресою……, належить громадянину Конопльову О.В. на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 18.01.2011р., посвідченого Харченко О.С., державним нотаріусом Сьомої Луганської державної нотаріальної контори.  Право приватної власності на квартиру за адресою……, зареєстровано міським комунальним підприємством бюро технічної інвентаризації м.Луганська, про що 25.02.2011р. до електронного Реєстру прав власності на нерухоме майно внесений запис за реєстраційним № 31793494 (номер запису 710/32 в книзі № 13).

Враховуючи вищевикладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.152 Житлового кодексу Української РСР, Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. № 76, з урахуванням доданого проекту, а також відповідність його містобудівній документації, державним стандартам, іншим діючим нормам та правилам, виконавчий комітет Щастинської міської ради

В И Р І Ш И В :

1.    Дозволити громадянину Конопльову Олександру Васильовичу перепланування квартири за адресою:……(без зміни її функціонального призначення) згідно з проектом, який додається до цього рішення.

2. Громадянину Конопльову О.В. перепланування квартири виконати згідно з робочим проектом, про який йде мова у п.1 цього рішення, відповідно до якого загальна площа квартири після здійснення робіт з перепланування квартири буде складати 58,4 м2.

3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Івановського С.О.

Міський голова                                       Живлюк В.Л.