ЦПС м. Щастя: новий курс психосоціальної підтримки

2019-06-05
Ви відчуваєте сильний стрес? Рекомендуємо курс психосоціальної підтримки!

Кожна людина по-своєму переживає стресові ситуації, пристосовується до тривалого стресу. Якщо переживань багато, і вони дуже сильні, можливо накопичення стресу. Це може проявлятися в різних формах, наприклад, труднощі зі сном, тривозі, страхи, погіршенні відносин з оточуючими, стан здоров'я і т.д.

 

Щоб підтримати себе (і своїх близьких), Ви можете стати учасником курсу, спрямованого на поліпшення самопочуття, пошуку способів відновлення свого стану.
Тривалість курсу - 4-6 зустрічей, 1 раз в тиждень. Тривалість кожної зустрічі - до 2-х годин. Заняття будуть проходити в Центрі психосоціального супроводу м. Щастя. Ця унікальна можливість доступна всім жителям безкоштовно в рамках проекту «Підтримка осіб, які постраждали в наслідок конфлікту в Україні».

Чекаємо Вас за адресою: вул. Центральна 11/6. Додаткова інформація та запис в групу по тел .: 0662354033. Всі послуги Центру психосоціального супроводу забезпечуються безкоштовно для клієнтів за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International і Мальтійської служби допомоги Україні - Львів, який реалізує ГО "Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" Психологічна Кризова Служба.