Жінки групи самопомочі Щастинської громади прийнили участь у тренінгу з тактичного планування

2021-09-08

Сьогодні, 07.09.2021 року, жінки групи самопомочі Щастинської громади прийнили участь у тренінгу з тактичного планування.

На тренінгу вивчили нові методи та інструменти вивчення та оцінки потреб і проблем громади у розрізі цільових груп. Також розробили тактичне планування діяльності ГСД на півріччя.

Тренер Юлія Малько, фахівець Українського Жіночого фонду допомогла жінкам, надав цікаву та змістовну інформацію.

Тренінг пройшов в рамках проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей», впроваджує Український Жіночий фонд і ООН Жінки в Україні в рамках Програми розвитку ООН.