Засуджені на службі терористів

2016-07-26

Терористичні організації такі як «ЛНР» та «ДНР» за для досягнення своєї злочинної мети готови йти на будь-які кроки. І одним з таких страшних прикладів є широке застосування засуджених в своїй злочинній діяльності. З самого початку військових дій на Донбасі «маріонетками» путінського режиму було звільнено з місць позбавлення волі сотні засуджених, більшість з яких відбували покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини, серед яких вбивства, зґвалтування, грабежі та ін. Причиною цього стало те, що на тимчасово окупованих територіях була сконцентрована велика кількість колоній в яких утримувались тисячі ув’язнених. З приходом на землі Донбасу терористів було зрозуміло, що жоден розумний громадянин не візьме до рук зброю щоб вбивати своїх громадян, інша справа засуджені, яким навіть така свобода краща ніж життя за гратами, тим паче злочини для такої категорії людей не є чимось новим та й годувати злочинців в колоніях окупантам не було чим. Широке використання такого ресурсу, як ув’язнені, призвело до різкого росту тяжких злочинів на окупованих територіях, у зв’язку з тим, що у вільний від бойових дій час, рецидивісти повертались до своїх звичних занять і коїли злочини проти мирного населення. При цьому ватажки окупантів продовжують все спростовувати і винити в своїх злочинах Збройні сили України, проте будь-який житель окупованих територій на власні очі бачить хто саме скоює ці страшні злочини в їх рідних містах.