Залишилося п’ять днів до кінця реєстрації на пробне ЗНО-2022

2022-01-18
До 22 січня триває реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Кожен охочий може зареєструватися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Процес реєстрації завершили (оплатили послуги з проведення пробного ЗНО) 42 957 осіб, які замовили 67 005 тестувань. Найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, математики, англійської мови.
Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам:
• попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року;
• попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
• психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;
• навчитися ефективно розподіляти час.
Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 гривень. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у такі дати:
• 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
• 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Звертаємо увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Організаторами пробного ЗНО є Український і регіональні центри оцінювання якості освіти.