З 30 жовтня 2021 р. на території Луганської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки

2021-10-27
З 30 жовтня на території Луганської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей діятиме «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС 27 жовтня.
За результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.
У регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
Що передбачають обмеження «червоної» зони ?
При запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:
-робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
-робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,
-робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
-робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
-проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,
-робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
В «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.