Як надавати першу допомогу, навчалися в Щастинській громаді.

2021-11-18

17 листопада в рамках проекту «Зменшення вразливості щодо ризиків надзвичайних ситуацій на сході Україні», який реалізується Консорціумом, до складу якого входять організації ACTED, IMPACT, R2P, Данський Червоний Хрест та Товариство Червоного Хреста України, відбувся тренінг де мешканці навчалися надавати першу допомогу.

Представники Товариства Червоного Хреста України надали алгоритм дій при наданні першої допомоги, правила виклику швидкої допомоги та обговорили механізми зменшення ризиків надзвичайних ситуацій на рівні громад.

Так, учасники тренінгу попрактикували прийоми при серцево-легеневої реанімації дорослого, дитини та немовля, також опрацьовувалися дії при кровотечі та першої допомоги при опіках, як безпечно транспортувати постраждалого,інших невідкладних станах.