Виховна година до Дня толерантності
![](https://www.schastye-rada.gov.ua/sites/default/files/imagecache/news_full_image/news_images/257390228_677367383424089_5038848190542200809_n.jpg)
2021-11-16
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Щастинській обласній санаторній школі провели відкриту класну годину «Толерантність - шлях до миру. Людяність перш за все».
День толерантності – це не просто формальна подія для підвищення загальної обізнаності, а дієвий інструмент, що сприяє створенню здорової психологічної атмосфери у класі та запобіганню насилля.
Робота вчителів школи спрямована на формування в учнів поваги до інших людей та їхніх думок.