В Щастинському ліцеї №2 презентували нове обладнання для класу праці.

2021-11-15

В ліцеї навчається близько 200 хлопчиків, які не мали належних умов для занять уроками праці згідно норм освіти та навчання, так як наявні токарні станки фізично застаріли.

Ініціативна група батьків ліцею №2 взяла участь у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках співробітництва між компанією ДТЕК і Щастинською міською територіальною громадою, та придбали сучасне професійне обладнання для класу праці.

"Я сьогодні дуже щасливий, адже нове обладнання- це поштовх до отримання знань та певного досвіду, проєкт надихнув мене на нові ідеї, завдяки яким ми зможемо створити комфортне навчання в ліцеї"- з такими словами звернувся до присутніх вчитель трудового навчання Микола Поздній.

Існуючий клас праці для хлопчиків облаштували новими токарними верстатами, завдяки чому хлопці зможуть отримати перші навички майбутньої професії.

Загальна сума проєкту - 80 000 гривень.