В Щастинський ліцей № 2 призначено нового директора
![](https://www.schastye-rada.gov.ua/sites/default/files/imagecache/news_full_image/news_images/265328031_1265318500637515_9158700211020631318_n.jpg)
2021-12-24
23 грудня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської міської територіальної громади Щастинського району Луганської області.
На конкурс були подані документи однією кандидаткою:Оленою Борисівною ШУКАЛОВОЮ.
Конкурс відбувся у три етапи:
-
І етап– тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» (наказ МОН від 19.05.2020 р. №654 «Щодо примірного переліку питань»);
-
ІІ етап– ситуаційне завдання;
-
ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою Концепції розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.