В Щастинський ліцей № 2 призначено нового директора

2021-12-24

23 грудня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської міської територіальної громади Щастинського району Луганської області.

На конкурс були подані документи однією кандидаткою:Оленою Борисівною ШУКАЛОВОЮ.

Конкурс відбувся у три етапи:

• І етап– тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» (наказ МОН від 19.05.2020 р. №654 «Щодо примірного переліку питань»);

• ІІ етап– ситуаційне завдання;

• ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою Концепції розвитку ЗЗСО та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами трьох етапів випробування комісія визнала переможцем конкурсу Олену Борисівну ШУКАЛОВУ і вирішила рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Щастинської міської ВЦА призначити її на посаду директора Щастинського ліцею № 2 Щастинської міської територіальної громади, укласти із нею контракт терміном на 2роки ( як з особою, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

ПОСИЛАННЯ на відео:  https://youtu.be/rDqymgmYDMA