В Щастинській міській дитячій бібліотеці облаштували «Smart»-простір.

2021-12-02

Простір облаштований за усіма сучасними вимогами щодо функціональності – є зони для читання, для ігор та відпочинку.

«Тепер бібліотека технічно обладнана для проведення смарт-навчання та має усі можливості для креативного проведення часу молоді та організації дитячого дозвілля."- розповіла в.о. завідуючої бібліотекою Олександра Агєєва.

Бібліотека пропонує такі напрямки діяльності: нові й найцікавіші книги, участь в студії юного журналіста, комп’ютерна грамотність, кінопокази та скайп-конференції, облаштований куточок школяра з підключенням до інтернету та сучасними комп’ютерами.

«Smart» -простір працює для всіх діток Щастинської громади та є безкоштовним, тож кожен може знайти та реалізувати себе в ньому. Знаходиться він за адресою: м.Щастя, площа Миру 10 на першому поверсі Щастинського центрального палацу культури.

Проєкт реалізовано за участі у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками 2021», що проводився в співробітництві між компанією ДТЕК і Щастинської міської територіальною.

На облаштування «Smart»-простору витратили 79 546 гривень.