В Щастинській громаді проходять перевірки дотримання карантинних вимог.

2021-11-19

Фахівцями Щастинської міської військово-цивільної адміністрації та працівниками Сектору поліцейської діяльності №1 Щастинського РВП ГУНП в Луганській області здійснюються регулярні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Щастинської міської територіальної громади.

Так, сьогодні, 19 листопада, під час рейду перевірено 21 об’єкт роздрібної торгівлі на дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

За результатами перевірок з 01.11.2021 по 19.11.2021 працівниками поліції складено 8 постанов за порушення ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я.

Також повідомляємо, що перевірки будуть продовжуватись і надалі.