В Сєвєродонецьку громади ділилися практиками Бюджетів участі.

2021-10-08

Сьогодні завершився форум Бюджету участі, учасниками якого стали громади Луганської, Донецької, Запорізької областей.

Представники громадських організацій, військово-цивільних адміністрацій та міських рад обмінювалися досвідом та звітували щодо реалізації проектів Бюджету участі. Різні громади-різні можливості: суми проектів від 100 тис грн до 5 млн грн.

Форум-це унікальна можливість поділитися власними успіхами, дізнатись досвід колег та в процесі дискусій, знайти відповіді щодо викликів та шляхів удосконалення громадського бюджету.

Нагадаємо, що в Щастинській громаді цього року вперше запроваджено Бюджет участі, наразі реалізовується 8 проектів за співфінансування ПРООН та за кошти місцевого бюджету.