В межах конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» реалізовано ще один проєкт в Щастинській громаді

2021-10-27

В Щастинському центральному палаці культури близько 3 років існує театральна дитяча студія "Восторг", яка з кожним роком набирає популярності та планує мандрувати турами з виставами не тільки в області, але й по всій Україні прославляючи своїми перемогами Щастинську громаду.

Потенціал театралів постійно гальмує брак коштів, а через це і відсутність костюмів та взуття. Тому ініціативна група вирішила прийняти участь у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках співробітництва між компанією ДТЕК і Щастинською міською ВЦА, та допомогти неймовірно талановитим дітям продовжити свій творчий шлях.

Завдяки участі в проєкті, закупили черевички, а власними силами придбали вишиванки.

Бюджет проєкту-22 000 грн.

Ініціативна група запевняє, що результатами проєкту зможуть користуватися й інші колективи, що працюють у Палаці культури