в Луганській області посилюють контроль за рухом вантажних автомобілів.

2021-07-02

За дорученням голови облдержадміністрації, Управління патрульної поліції в Луганській області посилює контроль за рухом великовагових та великогабаритних транспортних засобів під час їх проїзду автомобільними дорогами загального користування та вулицями населених пунктів області.

Введено обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж сім тонн, а саме, в денну пору доби (09:00 – 21:00).

Слід зазначити, що для здійснення тимчасової стоянки великовагових транспортних засобів в області використовуються 20 майданчиків в смугах відведення автодоріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Наразі облаштовані та технічно оснащені п’ять майданчиків для роботи пересувних ГВК. Передбачається облаштування ще п’ятьох.