2022-02-11

11 лютого 2022 року о 1500 у приміщенні Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області відбулося третє засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Щастинська міська лікарня» Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області.

За результатами засідання конкурсної комісії прийнято рішення:

Визначити СУПРУНА Олега Григоровича переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Щастинська міська лікарня» Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області та рекомендувати керівнику Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області призначити Супруна О.Г на зазначену посаду, шляхом укладання з ним контракту строком на 5 років.

Відео: https://www.facebook.com/watch?v=970978353827440