Відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня незалежності України та Дня Прапора в Щастинській громаді.

2021-08-06

День Незалежності України - найголовніше свято держави. У серпні будемо відзначати 30-ту річницю незалежності України.

З метою гідної організації та відзначення даної дати керівник Щастинської міської ВЦА Олександр Дунець провів робочу нараду. В ході засідання було обговорено план заходів з організації та проведення урочистостей до свят, враховано пропозиції та подано відповідні доручення відповідальним за хід підготовчих робіт.

23 серпня 2021 о 9:00 в День Державного Прапора України традиційно урочисто підійматимуть синьо-жовтий стяг нашої держави.

24 серпня 2021 святкові заходи заплановані з 16:00.

Шановні мешканці та гості Щастинської громади, чекайте на попередні анонси щодо часу та місця проведення урочистостей, для Вас готується яскрава, незабутня подія – День Народження нашої єдиної України, яке ми неодмінно святкуватимемо разом!