Увага! XIV обласний конкурс «Молода людина Луганщини»

2022-01-11

З метою підтримки та визнання найбільш соціально вагомих та суспільно-корисних досягнень молоді у різних сферах життєдіяльності Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень проводять XIV обласний конкурс «Молода людина Луганщини».

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком від 14 до 35 років, що проживають в Луганській області.

Конкурс проводиться у номінаціях: «Молодий журналіст року», «Молодий працівник правоохоронних органів», «Молодий працівник сфери промисловості», «Молодий працівник рятувальної служби», «Відкриття року в галузі спорту», «Молодий працівник сільського господарства року», «Молодий вчений року», «Молодий громадський діяч року», «Молодий діяч культури та мистецтв», «Молодий медичний працівник року», «Молодий підприємець року», «Молодий працівник соціальної сфери», «Молодий освітянин року», «Молодий військовослужбовець року».

Для участі в конкурсі до 30 січня 2022 року надаються:

— анкета-заява згідно з додатком;

— письмова рекомендація-характеристика від підприємства, організації або установи, що пропонує Кандидата, яка повинна містити перелік досягнень вказаної особи;

— копії документів, що підтверджують досягнення Кандидата у навчанні, громадській, творчій, науковій діяльності (грамоти, дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси, у яких він брав участь, наукові відкриття, розробки);

— копії публікацій (виступів) у поточному році у засобах масової інформації (за наявності);

— перелік виступів на масових заходах у поточному році на рівні району, міста, області, країни, міжнародному рівні (за наявності).

Документи для участі у конкурсі подаються до Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень особисто або поштою за адресою: 93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова 4К, кабінет №6 (4 поверх) та у сканованому вигляді на електронну адресу: locpmisi@ukr.net.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Основними критеріями оцінки конкурсних документів є відповідність номінації, активна громадська діяльність, інноваційні рішення в професійній діяльності, особисті досягнення.

За детальною інформацією щодо положення та умов конкурсу звертатися за тел.: 0950345217.