УВАГА!!! Важлива інформація для громадських об'єднань.

2021-10-07

З метою забезпечення здійснення реєстраційних дій щодо оновлення громадськими об'єднаннями відомостей про кінцевих бенефіціарних власників, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) буде здійснювати прийом заявників та проведення реєстраційних дій щодо кінцевих бенефіціарних власників громадських об'єднань у СУБОТУ 09 жовтня 2021 року!!

09 жовтня проводитиметься прийом документів та проведення реєстраційних дій державними реєстраторами відділу.

​Подати документи для оновлення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників за адресою:

​Місцезнаходження відділу - Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22, номери телефонів – 0953624202, 0645242216.