Увага! Розпочинається підготовка до загальноукраїнського конкурсу-фоторепортажу «Найкращий сад України»

2022-02-02

 

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України проводить з 1 серпня по 30 вересня 2022 р. загальноукраїнський конкурс-фоторепортаж «Найкращий сад України», присвячений 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди та популяризації садівництва серед молоді.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді пропонує закладам загальної середньої, професійно-технічної, вищої та позашкільної освіти, усім громадянам долучитися до участі у заході та надіслати світлини найкращого плодового саду. На фотографіях може бути зображений: садовий масив, окремі плодові дерева, або окремі гілки з квітами, плодами, шкідниками та хворобами тощо.

До кожної фотографії має бути прикріплена інформація: ПІБ автора, назва фотографії, місце знаходження саду, по можливості назва плодової культури та сорту. Компетентне журі розгляне, проаналізує та оцінить роботи учасників.

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені грамотами НЕНЦ та подарунками. Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті НЕНЦ: https://nenc.gov.ua/ 1 листопада ц.р. Посилання на форму для реестрації: https://forms.gle/AtJjGRm1hRfkbbBo8

Фоторепортажі просимо надсилати до 30 вересня 2022  року на електронну пошту: mazur@nenc.gov.ua (Петро Мазур).