у ЦНАПі можна вклеїти до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- 45-річного віку.

2021-06-25

Сьогодні громадянин України, мешканець міста Щастя у ЦНАПі скористався такою послугою, як вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні громадянином 25- 45-річного віку.

Для отримання такої послуги необхідно при собі мати паспорт громадянина України у формі книжечки та фотокартки розміром 3,5 *4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку. У разі подання паспорта зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи у тому числі документи, що містять фото зображення особи.

Запрошуємо до ЦНАПу громадян, які досягли 14 років, для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше та громадян, які мають паспорт громадянина України у формі книжечки, для вклеювання фото при досягненні 25 та 45 років.