у Старобільську відбувся Кубок Луганської області з волейболу

2022-01-31

28 січня у м. Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з  волейболу серед хлопців 2005 р.н. і молодше.

Змагання організовані та проведенні громадською організацією «Федерацією волейболу Луганської області»  та управлінням молоді і спорту Луганської ОДА.

Участь у змагннях брали команди: Сєвєродонецька КДЮСШ 4, Новоайдарської ДЮСШ, Лозно-Олександрівська ТГ, Станично - Луганської ДЮСШ, Старобільської ДЮСШ, Новопсковська ДЮСШ, Щастинська ТГ.

Команди були поділені на дві групи де зіграли між собою.

Группа "А": Старобільська ДЮСШ, Лозно-Олександрівська ТГ, Сєвєродонецька КДЮСШ 4, Щастинська ТГ .

Группа "В": Новоайдарська ДЮСШ, Станично - Луганська ДЮСШ, Новопсковська ДЮСШ.

Після попередніх ігор у підгрупах, в яких команди провели зустрічі за коловою системою, до фінальних ігор потрапили команди: Новоайдарська ДЮСШ, Лозно-Олександрівська ТГ, Старобільська ДЮСШ, Станично - Луганська ДЮСШ.

Півфінальні ігри грались таким чином: Переможець групи "А" грала з командою, яка зайняла друге місце у групі "В", та переможець Групи "В" грала з командою, яка посіла друге місце у групі "А".

1-й півфіналСтаробільська ДЮСШ - Станично - Луганська ДЮСШ 2:0

2-й півфіналНовоайдарська ДЮСШ - Лозно-Олександрівська ТГ 2:0

Матч за 3-є місцеЛозно-Олександрівська ТГ - Станично - Луганська ДЮСШ 2:0

ФіналСтаробільська ДЮСШ - Новоайдарська ДЮСШ 2:0

Підсумковий результат змагань:

1 місце – Старобільська ДЮСШ

2 місце – Новоайдарська ДЮСШ

3 місце – Лозно-Олександрівська ТГ

4 місце – Станично - Луганська ДЮСШ

Команда Щастинської громади посіла шосте місце.