У Щасті облаштували безбар'єрний спортивний майданчик

2021-12-16

Де насправді народжується інклюзія? Інклюзія починається з наших голів. Мислення і думок.

Люди з інвалідністю — насамперед люди. Звичайні люди, які люблять музику, спілкування, займатися спортом, милуватися заходом сонця. Ненавидять ями на дорогах, бояться болю і тішаться першим снігом.

Так, їхнє здоров'я потребує пильнішої уваги. Добра частина людей не згадує про свою інвалідність, поки їм про це не нагадають.

Ми маємо облаштувати в громаді доступність. Доступність міських вулиць, навчальних закладів, спортивних майданчиків. Доступ до лікування і медикаментів. До повноцінного навчання, можливості працювати.

Початок є. Освітяни виступили в ролі ініціативної групи людей, що написали проєкт та взяли участь у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився в рамках співробітництва між компанією ДТЕК і Щастинською міською територіальною громадою. Проєкт підтримала конкурсна комісія.

Сьогодні ми бачимо облаштований майданчик з тренажерами, він з відкритим доступом користування. Налічує майданчик 3 тренажери. Розмістили його біля ліцею №2.

Загальна вартість проєкту – 72 782 гривень.