ЦНАП у місті Щастя розпочав прийом мешканців громади з оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

2021-07-20

Запровадження нових послуг:

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки);

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта зразка 1994 року (у формі книжечки);

- оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Вартість послуг складає 363,00 грн та 694,00 грн відповідно (у разі надання послуг у строк 20 робочих днів).

Більш детальну інформацію та перелік необхідних документів можна дізнатися у ЦНАПі або за телефоном 96-07-77.