Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років
![](https://www.schastye-rada.gov.ua/sites/default/files/imagecache/news_full_image/news_images/10_5190_3.png)
2022-11-10
Розміщюємо інфографіку «Що вам робити, якщо зникло опалення?», яка містить корисну інформацію та практичні поради на випадок відключення опалення: слідкуйте за повідомленнями місцевої влади, будьте обережними з індивідуальними приладами обігріву, підготуйте запас їжи, води, ліків, свічок/ліхтариків/батарейок.
Щиро дякуємо всім, хто підтримує реальними діями кампанію Уряду підготовки до опалювального сезону «Готуймося!» в цей нелегкий для країни час!
Завантажте собі пам'ятку та збережіть.