Сьогодні, 14 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Щастинської міської ради.

2018-08-14

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради, члени виконкому розглянули та схвалили питання про хід виконання бюджету громади за другий квартал 2018 року.
Вже розпочалася підготовка до святкування Дня міста. На засіданні одноголосно затверджено план щодо підготовки та проведення міських заходів, присвячених Дню міста Щастя, який відбудеться в 2018 році - 15 вересня.
Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були рішення щодо приватизації державного житлового фонду, взяття на квартирний облік громадян та про впорядкування поштової адреси на території Щастинської міської ради.