Щастинською міською військово-цивільною адміністрацією подана заявка на термомодернізацію житлових будинків

2022-02-04

Щастинською міською військово-цивільною адміністрацією Щастинського району Луганської області в рамках Програми комплексної термомодернізації багатоквартирної житлової забудови подана заявка на термомодернізацію житлових будинків за адресою:

вул. Каштанова, 1

пл. Міра, 3

пл. Міра, 6

пл. Міра, 7

"Метою Програми є визначення та запровадження здійснення заходів із комплексної термомодернізації багатоквартирного житлового фонду, забезпечення облікованого, регульованого та ощадливого споживання теплової енергії у житлових будинках шляхом застосування нових підходів до реалізації державної політики щодо фінансування заходів з термомодернізації із залученням коштів національних фінансово-кредитних установ, бюджетів різних рівнів.

Проведення структурних перетворень у сфері житлово-комунального господарства є тривалим процесом.

Тому, Програма повинна розпочати свою роботу у січні-лютому 2022 року з досягненням оптимальних результатів через 3 роки.

"У результаті реалізації Програми передбачається досягнути наступних результатів:

• проведення комплексної термомодернізації багатоквартирних будинків у перший рік роботи Програми;

• зменшення витрат домогосподарств на оплату житлово-комунальних послуг;

• залучення великомасштабного зовнішнього фінансування та європейського досвіду здійснення енергоефективних заходів."