Сім родин переселенців отримують житло в Щастинській громаді з фонду житла для тимчасового проживання ВПО

2022-01-17

ССьогодні, 17 січня 2022 року, керівник Щастинської міської військово-цивільної адміністрації вручив ключі від житла родинам внутрішньо переміщених осіб.

В рамках проекту «Придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам» Щастинська міська військово-цивільна адміністрація придбала 12 квартир.

Квартири – три однокімнатні, п’ять двокімнатних, три трикімнатних та одна чотирикімнатна.

Загалом житлом в Щастинській громаді забезпечили чотирі сім'ї з м. Луганськ, сім'ю з с.Трьохізбенка, сім'ю з с. Широкий та сім'ю з с.Зимогір’я.

Завдяки реалізації цього проєкту сім родин внутрішньо переміщених осіб, серед яких і медичні працівники, отримують ключі від житла на умовах тимчасового користування.

Житло для проживання ВПО закуплено за рухунок cубвенції Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – 3 269 735,00 грн. та за кошти місцевого бюджету – 1 401 315,00 грн.