Розпочалася реєстрація учасників ЗНО-2022

2022-02-02

1 лютого, розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Кожен зареєстрований учасник має право складати тести не більше як з п’яти навчальних предметів за кошти державного бюджету. Якщо учасник бажає скласти більше ніж п’ять предметів, він зможе це зробити на платній основі за власні кошти.

Випускники закладів загальної середньої освіти 2022 року, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, зможуть пройти реєстрацію у своєму закладі освіти, тому що будуть проходити державну підсумкову атестацію з чотирьох навчальних предметів у формі ЗНО.

Випускники минулих років, які у 2022 році планують вступати на навчання у заклади вищої освіти, мають зареєструватися самостійно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти або в спеціальних пунктах реєстрації.

Реєстрація для участі в ЗНО-2022 та внесення змін до реєстраційних документів триватимуть до 9 березня 2022 року.

Однак керівники закладів освіти повинні надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (студентів) для проходження ДПА до 1 березня.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті УЦОЯО в розділі «ЗНО/ДПА» – «Реєстрація» за посиланням – https://testportal.gov.ua/