Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим керівника Щастинської військово-цивільної адміністрації

2021-12-31

Шановні мешканці Щастинської громади! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням дива й казки, душевного тепла та надії.

Рік, що минає подарував нам чимало незабутніх хвилин, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати, довели, що спільна праця в громаді здатна вирішувати будь-які проблеми.

Попереду нас чекає чимало змін.

Тож нехай свято Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги, стануть початком нових здобутків і успіхів . Хай Син Божий щедрою рукою засіває наш спільний український дім щастям та достатком.

Щиро бажаю, щоб ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, а домівки наповнились добром та Божим благословенням.

Нехай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини України!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Керівник Щастинської міської військово-цивільної адміністрації

Олександр Дунець