Привітання з нагоди Дня працівника освіти.

2021-10-01

Шановні працівники освіти Щастинської громади.

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаю вам, дорогі освітяни, міцного здоров’я, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, творчої енергії та людської поваги.

Керівник Щастинської міської
військово-цивільної адміністрації