Привітання з Днем Гідності та Свободи

2021-11-21

Шановні мешканці Щастинської громади!

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада – це доленосний день в історії Української держави, адже саме на цей день припав початок двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вектору розвитку.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови заможної держави.

Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Вітаю вас з Днем Гідності і Свободи, бажаю здоров’я, наснаги, добробуту та родинної злагоди, мирного неба і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє України.

керівник Щастинської міської

військово-цивільної адміністрації