Привітання керівника Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Дунець з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

2021-11-09

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Щастинської територіальної громади!

Щиро вдячний вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

керівник Щастинської міської

військово-цивільної адміністрації