Представники соціальних служб Щастинської громади розпочали навчання в «Школі соціальної роботи»

2021-09-14

У рамках діяльності компоненту Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади Програми ООН із відновлення та розбудови миру – розпочалося навчання представників соціальних служб Щастинської громади.

Протягом двох місяців для представників соціальних служб проводитимуть тренінги з різних напрямків побудови соціальної служби.

«Школу соціальної роботи» реалізовує Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області.

Досвідчені експерти післядипломної освіти посилюватимуть знання працівників Щастинського Центру надання соціальних послуг з питань:

- інституційного забезпечення соціального розвитку громади,

- позабюджетних джерел фінансування соціальних ініціатив,

- інструментів створення та підтримки безпечного життєвого середовища в громаді,

- побудови системи послуг побутового характеру для мешканців та інших важливих питань.