Працевлаштування в Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області

2023-02-03

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово[1]комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”, здійснено передачу функцій з призначення та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійному фонду України, в зв’язку з цім, починаючи з 01 грудня 2022 року, призначення житлових субсидій здійснюється органами Пенсійного фонду України.

Задля забезпечення безперебійної та ефективної роботи з питань призначення житлових субсидій та пільг Головне управління Пенсійного фонду України має нагальну потребу в укомплектуванні фаховими кадрами відповідних підрозділів.

Пропонується працевлаштування у штат Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Просимо всіх бажаючих, з числа співробітників УП та СЗН, які знаходяться на території підконтрольної Україні, надсилати  свої контактні дані (ПІБ, телефон, ел.адреса) на ел.адресу Щастинської міської ВА shchastya.mva.luhansk@ukr.net  з поміткою в темі: працевлаштування в Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Додаткові питання за телефоном: 095-351-85-23