Позачергова LXXXII сесія Щастинської міської ради VI скликання відбулась

2018-02-15

Позачергова LXXXII сесія Щастинської міської ради VI скликання відбулась

15 лютого були розглянуті питання згідно порядку денного. Секретарем сесії обрано депутата Щастинської міської ради М.П. Швидунову.

Розпочалось засідання з розгляду міського бюджету на 2018 рік. Депутати активно обговорювали питання фінансування, особливо сфери освіти, роздільного збору твердих побутових відходів, змін до статуту КЗ «КСЦ «Щастя». Були запитання та відповіді на них.

Усі рішення позачергової LXXXII сесії підтримані та проголосовані одноголосно – 19 «ТАК». Крім останнього – «Про припинення повноважень депутатів Щастинської міської ради». При його розгляді виникли палкі дебати серед депутатів. Одразу декілька депутатів запропонували особисто озвучити мотиви складання депутатських повноважень. На що присутні в сесійній залі депутати Іванов Володимир Миколайович, Карпінський Володимир Іванович, Колеснікова Юлія Вікторівна, Ханунов Віктор Павлович коротко відповіли щодо мотивів свого виходу із депутатського корпусу Щастинської міської ради VI скликання.

При голосуванні 7 депутатів утримались, 3 – проголосували проти, 9 – підтримали. За результатами останнє рішення LXXXII сесії «Про припинення повноважень депутатів Щастинської міської ради» не прийнято.