Повідомлення про присудження контракту

2021-09-30

Щастинська міська військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області завершила оцінку тендерних пропозицій для закупівлі «Розробка проектно-кошторисної документації, в т.ч. проходження експертизи, проведення авторського нагляду, а також поставка матеріалів та виконання робіт для «Капітального ремонту будівлі педіатричного відділення КНП «Щастинська міська лікарня Щастинської міської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області» за адресою: вул. Донєцкая, 97, м. Щастя, Луганська область».

Учасник, якому присуджено контракт:ТОВ «АВЕГА» (Україна) з вартістю пропозиції 269127,50 євро, без ПДВ (двісті шістдесят дев’ять тисяч сто двадцять сім євро 50 євроцентів без ПДВ).

Дата присудження:30 вересня 2021 року.